Zwrot

Wszystkie produkty oznaczone w opisie “Na zamówienie” są wykonywane ręcznie od podstaw  (kolor, grawer, wielkość, napis, rodzaj materiału itp.), w związku z czym zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. (art. 38, punkt 1 i 3) O prawach konsumenta, prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta 24.06.2014 r, w ciągu 14 dni, możesz odstąpić od umowy dotyczącej jego zakupu dokonanego w Sklepie internetowym, bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów z wyjątkiem kosztów o których mowa w art-33-35-ustawy.

Oświadczenie o odstąpieniu możesz złożyć:
1) wysyłając na jego adres pocztowy po wcześniejszym ustaleniu adresu zwrotu

Odbiorca

Decoczar Cezary Rulnicki
Treblinka 39
07-319 Małkinia Górna
telefon: 508 866 527

3) drogą elektroniczną wysyłając na adres e-mail: sklep@decoczar.pl.

Jeśli wyślesz do nas maila, to niezwłocznie potwierdzimy otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu na trwałym nośniku.

Informacje o odstąpieniu

Do zachowania terminu odstąpienia wystarczy, że wyślesz oświadczenie przed jego upływem, czyli w ciągu 14 dni, liczonych (zgodnie z art. 28 ustawy z 24.06.2014r o prawach konsumenta) w taki sposób, że pierwszym dniem terminu jest:

1. Jeśli zamówienie stanowi pojedynczą i jednorazową przesyłkę, pierwszym dniem terminu jest dzień odbioru tej przesyłki osobiście lub poprzez osobę trzecią od przewoźnika.

2. Jeśli zamówienie stanowi kilka towarów, które mają być dostarczane osobno, partiami lub częściami, pierwszym dniem terminu jest dzień jest dzień odbioru ostatniego towaru jego partii lub części.

Towar należy odesłać nam bezzwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od chwili złożenia nam oświadczenia o odstąpieniu. Wystarczy odesłać nam towar przed upływem tych 14 dni, na adres:

Odbiorca

Decoczar Cezary Rulnicki
Treblinka 39
07-319 Małkinia Górna
telefon: 508 866 527

(z dopiskiem: „Decoczar – zwrot”).

Koniecznym jest odesłanie gratisów. Do oświadczenia o odstąpieniu lub do odsyłanej paczki należy dołączyć informację z numerem zamówienia i danymi bankowymi, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.

Wymiana

Aby wymienić zakupiony produkt na inny odeślij go proszę na nasz adres, ale wcześniej kontaktując się z nami (towar musi znajdować się w naszym magazynie). Aby wymiana została pozytywnie rozpatrzona przyjęty towar musi być nieużywany i posiadać oryginalne opakowanie. Pamiętaj, aby do odsyłanej paczki dołączyć informację z numerem zamówienia i informacją dotyczącą wymiany.

Reklamacja

Pamiętaj proszę, aby do odsyłanej paczki dołączyć kopię paragonu lub kartkę z numerem zamówienia, a także dane do przelewu bankowego.

Sklep Decoczar zobowiązuje się do pokrycia kosztów wysyłki w obydwie strony. Sklep zobowiązuje się pokryć koszty wyłącznie za przesyłki nadane Pocztą Polską. Niestety koszty za odsyłane do nas przesyłki kurierskie nie będą zwracane, a wysyłane do nas paczki za pobraniem nie będą odbierane.

Jeśli nastąpiła pomyłka przy pakowaniu przesyłki z winy sklepu Decoczar Bardzo prosimy o odesłanie źle spakowanego zamówienia (w całości lub konkretnego produktu) listem poleconym Poczty Polskiej, zwrócimy wszystkie koszty nadania przesyłki. Dołożymy również wszelkich starań, aby swoje błędy zrekompensować gratisami.

Wymiany/Reklamacji/Zwrotu można dokonać odsyłając towar na adres naszego sklepu:
Odbiorca

Decoczar Cezary Rulnicki
ul. Treblinka 39
07-319 Małkinia Górna
telefon: 508 866 527
0

Your Cart