DECOCZAR to niewielki warsztat istniejący od 2017 roku. Tworzymy produkty premium z drewna i żywicy o pięknym wzornictwie, dobrej funkcjonalności i dobrej jakości, a jednocześnie takie, które są dostępne w przystępnej cenie. Chcemy inspirować ludzi i umożliwiać im życie w piękniejszy sposób, oferując niebanalne projekty i niecodzienne rozwiązania.

Na zdjęciu widać kobietę i mężczyznę - Ulę i Czarka. Oboje się szczerze i szeroko uśmiechają. Oboje patrzą w obiektyw. Czarek niesie Ulę na plecach.

Wśród naszych propozycji znajdziesz mnóstwo produktów i rozwiązań, dzięki którym Twój dom, salon lub firma stanie się miejscem oryginalnym i wywołującym zachwyt. Odpowiadamy również na indywidualne potrzeby, projektując meble oraz elementy wystroju wnętrz według wskazań konkretnego projektu.

Naszą pasją jest natura oraz stwarzanie możliwości do spotkania jej we własnym domu. Przy każdym zamówieniu staramy się wspierać naszych klientów pomocą i profesjonalnym doradztwem w kwestii aranżacji wnętrz. Każdy produkt wychodzący spod naszych rąk jest traktowany w sposób szczególny, dbamy o wszystkie detale, wierząc, że to właśnie w nich tkwi piękno naszego talentu.

Wierzymy w to, że wszyscy powinni mieć dostęp do dobrych artykułów wyposażenia domu. Każdy produkt oferowany klientom jest przez nas projektowany tak, żeby wydłużyć jego okres eksploatacji i traktować go jako zasób na przyszłość.

Jesteśmy optymistami, nieustannie szukającymi nowych i lepszych rozwiązań oraz sposobów rozwoju. Kochamy to, co robimy, a robimy to dobrze, bo mamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą na przestrzeni lat udało nam się sukcesywnie poszerzać.

Cieszymy się, że do nas trafiłeś!
Rozgość się i nie zapomnij zerknąć do zakładki promocje 😉

 

 
 

0

Your Cart